פרטי הפרוייקט

Offensive Security היא אחת מחברות האבטחה המובילות בעולם, ומרכזי הלימוד אונליין הנחשבים בעולם, כשהמוטיב הוא ללמד התקפה כדי לדעת להגן, ומייצרים את אנשי אבטחת המידע הנחשבים לנחשקים ביותר ע”י חברות שונות .
OFFSEC (“אופסק” קיצור ידוע של שם החברה) עם פרויקטים ידועים מאוד בעולם אבטחת האתרים כמו Kali Linux, MetaSploit Unleashed ועוד’.
נירוקום התגייסה לפרוייקט תוך תקשור מלא עם הלקוח במטרה להביא את הצרכים היחודיים של הלקוח (חברת ענק עם תנועה באלפים , אלופי קוד ומאלפי קוד, עם דרישות גימור מחמירות)  לידי ביטוי.
נירוקום הובילה שדרוג תבנית פרימיום לאתר ולמעשה מבחינה עיצובית רק הכירה ל OFFSEC (“אופסק” קיצור ידוע של שם החברה) את הכלים , הם כמובן כולם שם מבינים קוד טוב מאיתנו! האלמנטים היו כולם שלהם , רק סידרנו מחדש והכרנו להם את הקלות העיצובית בזמנו (2015) של האתרים מהדור החדש ,
אופסק לקחו את בסיס העיצוב וגם עשו בו שימוש גם לפרוייקטים העיקריים הנוספים שלהם, והפכו כמובן לאלופים גם על הפלטפורמה החדשה ומאז שינו את מראה האתר מספר פעמים כראוי לחברה גדולה  וזאת עם הכלים וההכוונה שהזדמן לנו לספק ל”חברה שקשה לחדש לה בעולם הווב” ובהחלט היה לנו הכבוד לתרום את חלקנו למערך האתרים החדש של אופסק מאז 2015.
לפניכם העיצוב מקור שאיתו השיקו את העיצוב החדש בזמנו (2015) של OFFSEC שנתן להם השראה לגישה עיצובית לכלל הפרוייקטים שלהם.
לאתר: Offensive-Security.com
נקודה מעניינת : מידע מבפנים על הסידרה מר רובוט והקשר לאופסק.
אולי תזהו את לוגו הדרקון של הפרוייקט הידוע ביותר של אופסק KALI LINUX אם צפיתם (מומלץ) בסידרת הלהיט MR.ROBOT שלאחר בירור עם החלונות הגבוהים בחברה, הפקת הסידרה הידועה לא רק שלא קיבלה כסף עבור חסות, היא למעשה בכלל לא ביקשה רשות לשימוש בלוגו , ולטענתה לאחר בירור מצידם עשתה שימוש בו ורק כדי לשמור על אוטנטיות (והרי האקר ישתמש בKALI LINUX כי זה הכלי היעיל ביותר למטרות אלו) ומשמש לפעולות רבות ושונות בתיבת הכלים של אנשי האבטחה של אופסק (PEN TESTING TOOL) וממקור ראשון, לא היה מדובר בשום חסות ואפילו לא רשות מוסכמת, אבל לא הפריע להם .
וכלי זה היום נפוץ בווב ככלי העיקרי שאליוט (האק-ר סופר על) עושה בו שימוש בחיפושי רשת כמו MR.ROBOT TOOLS – מוזמנים לחפש בגוגל ולראות
תפריט
דילוג לתוכן