קידום ממומן בגוגל , מתבצע על מערכת הפרסום של גוגל אדוורדס , שמאפשרת לך לפרסם בעמוד התוצאות הראשון בגוגל ואף להיות בראש הרשימה בשלושת המקומות הראשונים המודגשים.
עובדה1: מחפשים את השירותים שלך ברשת
עובדה 2: מישהו יספק את השירות עבור לקוח שכזה – השאלה היא רק מי?
התשובה קשורה לא מעט לתזמון החשיפה של העסק בזמן חיפוש שכזה – קידום ממומן עם גוגל אדוורדס עונה בדיוק על הצורך הזה.

קידום ממומן עם גוגל אדוורדס יכול לתת לך חשיפה בדיוק כשהלקוח שלך מביע צורך בשירות שלך כשהוא מחפש אותו ברשת – להופיע לפניו – ולפני כולם – עדיף !
רבים מלקוחות נירוקום הם עסקים קטנים ובינוניים אשר נשענים על המקור השיווקי שמספק הקידום הממומן המנוהל על נירוקום והופך לערוץ שיווק מרכזי ועיקרי עבור העסק.

איך מדרגים את המתחרים?
המיקומים של המתחרים עבור כל ביטוי נקבעים ע”י מספר פרמטרים כשהעיקרי והחשוב ביותר הוא הצעת המחיר לקליק, מכרז או מכירה פומבית שכזאת שקובעת בכל רגע נתון לי יקבל חשיפה לפי הצעות המחיר.
חלק נכבד מהשירות ניהול קמפיין אדוורדס של נירוקום הוא מעקב יומיומי אחר המכרזים , תוך שמירה עוקבת על מיקומים עליוניים (1-3) בהתחייבות מוצהרת כחלק מהסכם העבודה של נירוקום.

קידום גוגל ממומן עם גוגל אדוורדס מאפשר לך לשולט בתקציב החודשי/יומי!
לעולם לא תשלם יותר מהתקציב שקבעת מראש.
בקמפיין קידום ממומן עם נירוקום – אין הפתעות תשלומים והתקציב שתקבע ייתן חשיפה לכל הביטויים שאתה בוחר לקדם ללא הגבלת מספר ביטויים (כפי שכמה חברות משווקות)
וקמפיין סטנדרטי שלנו מכיל עד 200 ביטויים (התקנת קמפיין סטנדרטי).
כשתקציבך אשר אתה קבעת עבור קליקים יגמר (תקציב יומי) המודעות שלך יספיקו להופיע , והקמפיין יחזור לפעילות יום למחורת עם תקציב חדש.
אם והיה ולא הצלחת לנצל את התקציב -היומי לא תשלם את ההפרש שכן אתה משלם רק על קליקים שהתקבלו בפועל במסגרת התקציב שקבעת.

נירוקום מספק לך שירות ניהול קידום ממומן בגוגל אדוורדס, ונותנת ללקוח שקיפות מלאה
על המתרחש בקמפיין, בכל רגע נתון! וללא כל התחייבות תקופתית.
שליטה על זמני פעילות הקמפיין, ניסוחי מודעות, וביצועי הקמפיין – כמה קליקים מתוך כמה הופעות ובאיזה מיקום ממוצע הביטוי הופיע , ומה היום העלויות ועוד מפרט רב של פרטים… כל אלה נתונים שלקוח נירוקום תמיד חשוף אליהם. שקיפות מעידה על מקצועיות ומאפשרת ייעול.
שקוף שזה נירוקום בבחירת מנהל קמפיין אמין ומקצועי.

קידום ממומן בגוגל כולל גם רימרקטינג – פרסום חוזר ללקוחות שביקרו באתרך
ופרסום ברשת המדיה – אתרים בהם יש פרסומות גוגל (כגון יוטיוב ועוד רבים)
ופרסום ביו-טיוב עם סרטונים הם כולם חלק מחשבון האדוורדס

קידום ממומן הוא מומחיות של נירוקום אשר מקימה קמפיינים מקצועיים ומרחיבה ללקוחותיה קמפיינים ברשת המדיה , רימרקטינג ופרסומות ביוטיוב בתשלומים סמליים עובר  תקנ הקמפיין.

נירוקום מספקת שירות ניהול קמפיינים שקוף ומקצועי במחיר המשתלם ביותר בארץ!
בדוק אותנו – לפרטים התקשרו עכשיו לטלפון: 02-561-90-67
טופס צור קשר
עוד על קידום ממומן:

קידום ממומן מאפשר לבעלי אתרים להשיג חשיפה ממוקדת ומיידית של האתר בקרב קהל יעד נבחר. המאמר דן ביתרונותיו של הקידום הממומן ובחלקו במערך הפרסום הכולל.

קידום ממומן: חשיפה מיידית של אתר

קידום ממומן הוא אמצעי פרסום חדשני ומתוחכם למדי, אשר נעשה פופולרי מאוד בכמה שנים האחרונות. הכוונה היא לקישורים ממומנים, אשר מופיעים בצדו של מסך תוצאות החיפוש בגוגל. בשונה מבאנרים ודפי נחיתה, קישורים ממומנים אינם יוצרים רתיעה אצל הגולשים, וזאת בשל עיצובם המוצנע והסטנדרטי לכולם.  הם לא קופצים לעין ולא מסיחים את הדעת מהעיקר – תוצאות החיפוש בנושא עליו הוא מבקש לקבל מידע.

לקידום ממומן מספר יתרונות על פני הקידום האורגני. ראשית כל, קידום אורגני יכול להשתלם רק לטווח הרחוק. יש להשקיע תקציב, זמן ומאמץ לא מבוטלים על מנת להגיע לאחר מספר חודשים לתוצאה המיוחלת – מקום בדף הראשון של תוצאות החיפוש. לעומת זאת, פרסום של קישור ממומן דורש תקציב בלבד, ומופיע מיידית עם הפעלת השירות.

גם הפסקת השירות נעשית באופן מיידי. כך, למשל, אם נעשתה טעות בבחירת מילות המפתח, ויש לשנות את ההגדרות, ניתן לעשות זאת במהירות וללא הפסדים מיותרים. התשלום עבור הקידום הממומן מחושב ומשולם על פי מספר ההקלקות על הקישור.

קידום ממומן הוא אמצעי פרסום אשר צריך להוות חלק ממערך הקידום הכללי של האתר. בדרך כלל, כאשר מדובר באתר שזה עתה עלה אל האוויר, קישור ממומן מאפשר לו להשיג את החשיפה הראשונית, לה צריך להמתין חודשים רבים אם נעשה שימוש בקידום האורגני בלבד. יחד עם זאת, אין לזלזל בקידום האורגני, שכן רק שיטה זו מייצגת את הדירוג האמיתי של האתר בקרב הגולשים.

לסיכום, קידום ממומן הוא שיטה יעילה, פשוטה ומהירה להשגת חשיפה מיידית בפני גולשים המתעניינים בנושא האתר. לצורך משיכת עניין אל האתר בטווח הארוך יש לקדם את האתר אורגנית. והעיקר – לדאוג לתוכן איכותי ומעניין, אשר יכול לתת ערך מוסף לגולש ולתרום לו.

תפריט
דילוג לתוכן