עמוד הבית ישן

Home עמוד הבית ישן

NirocoM מספקת שירותי יזמות אינטרנט עסקית – בגובה העיניים.

נירוקום היא רשת פרילנסרים שבאה לתת מענה מקצועי שלם ללקוח העסקי הממוצע.
נירוקום מתמחה בוובמרקטינג , והיום עובדת תחת הכותרת- שיווק אינטרנטי נכון.

שיווק אינטרנטי נכון הוא הרבה מעבר לקידום אתרים (כמו שרבים טועים לחשוב) ועסקים רבים בונים את האתר העסקי שלהם פעמיים , שכן אתר שאינו בנוי נכון לקידום יקבל דירוג נמוך מגוגל ומנועי החיפוש, ולעומת זאת עם אתר שבנוי נכון – קל להגיע לתוצאות טובות במהירות.
להמשך קריאה על שיווק אינטרנטי נכון הקלק כאן…

נירוקום מורכבת מסוללת מומחים – כל אחד בתחומו: גרפיקאים, מתכנתים , מקודדים , מומחי SEO ומומחי PPC אשר ביחד יוצרים את המיכלול שנקרא "שיווק אינטרנטי נכון" החל בכל שלבי בניית האתר וכלה בקידומו באופן מקצועי.

במקום להתפזר מול מספר ספקי שירות אינטרנט שאינם מסונכרנים (כמו לדוגמא תכנות שאינו תואם קידום) או ספקי שירות שאינם מספקים שקיפות מקצועית הכרחית, נירוקום מציעה את סוללת הפרילנסרים שלה כמענה שלם ומסונכרן במקום אחד, והלקוח מקבל את טובי המומחים שביחד יוצרים מוצר באיכות גבוהה מאוד ובמחירים תחרותיים ביותר לתעשייה.
התוצאה : אתר שיווקי שיוצר החזר השקעה ורווחים.

תחומי ההתמחות של נירוקום:

בנית אתרים שיווקיים– נירוקום יודעת לשים את הדגש על שיווק אינטרנטי נכון
ובונה ביעילות אתרי וורדפרס מעוצבים ושיווקיים, אם מבחינה ויזואלית גרפית ואם מבחינה טקסטואלית שיווקית.
אתר הוא המרכיב החשוב ביותר בדרך ליצירת המרה בשיווק אינטרנט נכון ונירוקום משקיעה משאבים וניסיון ליצירת אתרי וורדפרס שיווקיים תואמי קידום, במחירים תחרותיים ביותר בשוק המקצועי.

קידום גוגל ממומן – נירוקום מציעה ללקוחותיה ניהול קמפיין ממומן מקצועי בגוגל
(Google AdWords) שיטת השיווק הממוקדת ביותר והיחידה בעלת תוצאות מידיות,
וזאת תוך כדי שליטה מלאה בתקציבי הפרסום בשיטת ה- PPC (תשלום עבור קליק) אשר בה משלמים רק עבור תוצאות (קליקים בפועל). בעזרת ניהול הקמפיין של נירוקום יורדות עלויות הקמפיין אל מול מקסום התוצאות בפועל.
בשונה מכמה חברות קידום ממומן – אצל נירוקום כל הקמפיינים הם שקופים
משמע, שלך הלקוח – יש גישה מלאה למערכת האדוורדס – שם אתה יכול להתעדכן בכל רגע נתון בנתוני הקמפיין בכל טווח זמן שתבחר : כמה קליקים קיבלת , עלויות, מס' הופעות , מיקומים וסטטיסטיקות רבות ומגוונות. כמו כן, תקבל הדרכה אישית מנירוקום לקריאת הנתונים בכדי להיעזר בהם לייעול העסק שלך.
נירוקום טוענת שקמפיין שאינו שקוף לעולם לא יהיה הבחירה המקצועית ביותר בהתחשב בעובדה שאתה משקיע אלפי שקלים בשנה- וכל נתוני הקמפיין הינם חיוניים בכדי לייעל השקעה זאת וכדי ללמוד את רוח התעשייה שלך ברשת: מה בדיוק הלקוחות הפוטנציאליים שלך מחפשים, כמה (הביקוש ברשת), מה התחרות ונתוני עלויות- נתונים חיוניים לכל עסק בעל חזון שיווקי.

קידום אורגני (SEO) – לנירוקום יש ניסיון רב בקידום אתרים. בתחום ה-SEO אנו ספקי השירות ולא פרילנסרים חיצוניים ואנו משקיעים בתחום זה משאבים רבים כדי להוביל בתחום הקידום האורגני.
אנו משיגים תוצאות לפי נוסחה  גמישה ומשתנה  שאנו מפתחים מול שינויי דרישות גוגל (עדכוני גוגל) ושומרת את האצבע על הדופק באופן עוקב.
אופן הקידום הינו דינאמי ומשתנה לפי מחקר השיח בתעשיית הקידום האורגני בכל חודש מחדש שכן גוגל משנים את אופן הדירוג כל כמה חודשים
וכך משיגה תוצאות גם בין עדכוני גוגל ומבססת את הקידם על תוכן שיווקי שיעיל בהרבה מתוכן מאמר רגיל,
אם שאלתם למה נוסחא גמישה ומשתנה? התשובה היא משום שגוגל הפסיקו לספק למקדמי האתרים את האינפורמציה – מה הם השינויים באופן הדירוג שמיושמים בכל הדכון גוגל, ומה הדגשים החדשים והשאירה את תעשיית ה-SEO במצב המחייב  מעקב אחרי שינוי דרישות ודגשים אלה,
כל נוסחת קידום מקובעת תכשל לאורך זמן.
נירוקום טוענת ששירות מתעדכן לפי השינויים של גוגל היא הדרך היחידה המומלצת מבחינה עסקית כהשקעת קידום אורגני בטוחה – היא ההשקעה המשמעותית ביותר של בעל עסק השיווק שלכם ברשת .
ועם כל זאת אנו מספקים שקיפות מלאה לקידום האורגני ללקוחותינו ע"י דו"ח המפרט את כל הקישורים השונים וכל המאמרים עוברים אישור לקוח לפני פרסום , ומפרט המאמרים וקישורי המאמרים כול מפורטים לכם באופן פתוח
בכך אנו מספקים ללקוח העסקי הישראלי שירותי קידום אורגני במחיר משתלם ביותר והם  שקופים בטוחים ויעילים.

שיווק נכון זה שיווק שעובד
נירוקום-שיווק אינטרנטי נכון 

התקשר לייעוץ חינם בטלפון 02-561-90-67
טופס יצירת קשר